سبد خرید 0

معرفی پادکست فراهوش

پرشنونده‌ترین پادکست جدید کنکوری برا شنوندگان فارسی زبان

اولین و بهترین پادکست آموزشی-انگیزشی با حضور رتبه های برتر کنکور و اساتید سرشناس. تیم فراهوش متشکل از دانشجویان دغدغه مند بصورت مستقل در سال 1399 متولد شد و با هدف توسعه عدالت آموزشی و بالابردن سطح کیفیت آموزش در بین دانش اموزان و اولیا شروع به فعالیت نمود.
در همین راستا تیم فراهوش در اواخر سال 1399 اقدام به تولید محتوای علمی انگیزشی رایگان در قالب پادکست نمود ، پادکست فراهوش با بهرگیری از متد های بروز به موضوعات حساس اموزشی و کمتر توجه شده به صورت گفت و گو صریح با رتبه های برتر کنکور سراسری و اساتید معروف می پردازد.
در حال حاضر پادکست فراهوش با تلاش هشت نفر از اعضای مجموعه در زمینه های مختلف از جمله تدوین , طراحی و … به تولید محتوای کاربردی که در بستر های معتبر پخش کننده پادکست ارائه می گردد.

فراپادکست


مشکلات سیستم آموزشی یکی از دغدغه های همیشگی خانواده ها بوده که گریبانگیر دانشجویان و دانش آموزان شده است و اصلاح این معضلات نیازمند تغییرات اساسی در بینش و نگرش آموزشی کشور می باشد ؛ با این وجود تیم فراهوش درصدد این است که در حد توان خود تاثیرات مثبت بنیادی در رفع این مشکلات اموزشی بگذارد , که پادکست فراهوش قدم بزرگی در این جهت می باشد.

مدیریت آموزش دوره های آنلاین

تجزیه و تحلیل مواد منفی در مورد نام تجاری شما و پرداختن به آنها با تجزیه و تحلیل احساسات و مطبوعات.

از اساتید فراهوش آنلاین یاد بگیرید

تجزیه و تحلیل مواد منفی در مورد نام تجاری شما و پرداختن به آنها با تجزیه و تحلیل احساسات و مطبوعات.

یک مقدمه-مهارت برای یادگیرندگان

تجزیه و تحلیل مواد منفی در مورد نام تجاری شما و پرداختن به آنها با تجزیه و تحلیل احساسات و مطبوعات.

از کجا بشنویم؟


پادکست فراهوش را می‌توانید با جستجوی عبارت ” فراهوش ” در تمامی اپلیکیشن‌های پادکست (مانند CastBox، اپل پادکست، گوگل پادکست و …) پیدا کرده و به‌صورت رایگان گوش دهید.

چند نمونه از قسمت‌های پادکست فراهوش را همین‌حالا و همین‌جا گوش کنید!

chat

نظرات همراهان

نظرات شما علاوه بر دلگرمی به ما کمک می کند تا محتوای بهتر و با کیفیت تری را مطابق خواسته شما فراهوشی های عزیز تولید و پخش کنیم.

مهمانان پادکست فراهوش


پادکست فراهوش در طول دوران فعالیت خود افتخار میزبانی تعداد قابل توجهی از استادان و دانشجو و دانش آموزان برتر کشور را داشته است. این مهمانان دانش و تجربه‌ی واقعی و عملی خود را در قالب مصاحبه‌های پادکست با مخاطبان به اشتراک گذاشته‌اند.

همه قسمت ها

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://frahosh.com/?p=2552
برای مشاهده خریدهای خود باید وارد حساب کاربری خود شوید